HALOVÝ TURNAJ ML. PŘÍPRAVEK - UHŘICE
Dne 18. 03. 2017 jsme odehráli závěrečný třetí halový turnaj mladších přípravek, který tentokrát uspořádal náš klub, tj. Sportovní klub Uhřice, a který se odehrál ve sportovní hale ZŠ Žarošice.
Turnaje se opět zúčastnily oddíly Ždánic, Dambořic a Uhřic.

Naše družstvo vyhrálo první zápas se Ždánicemi 2:0 a ve druhém utkání jsme podlehli lepším Dambořicím 3:7.

V konečném hodnocení jsme obsadili pěkné 2. místo.
První místo patřilo opět Dambořicím a třetí místo obsadili Ždánice.

Co se týče střelců našich branek, tak 2 góly vstřelil Ondřej Mokrý, 2 branky přidal Adam Hrubý a jednou se trefil také Matěj Poláček.
Nejlepším hráčem našeho družstva byl vyhlášen Ondřej Mokrý a nejlepším brankářem tohoto turnaje byl vyhlášen Jindřich Gálíček (Ondřej Vrána se tohoto turnaje neúčastnil a tak musel zaskočit Jindra - a podotýkám, že na výbornou).

Závěrem bychom chtěli moc poděkovat pořadatelům všech 3 turnajů, jelikož tyto turnaje vždy příjemně zpestří zimní období našich nejmenších fotbalistů, kteří jsou zároveň šťastní z obdržených trofejí a medailí.
Autor: Josef Mokrý
jméno: